apie mus


IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO LIMITED buvo sutelktas į asmens priežiūros namuose ir medicininei reabilitacijai produktų daugiau nei 10 metų Kinijoje. Pradėjo kaip mažas operaciją, bet dabar tapo viena iš pirmaujančių tiekėjų Kinijos medicinos reikmenų pramonėje.


Šiandien, IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO LIMITED buvo vienas viršų gamintojo kokybės priežiūros namuose propducts ir medicininei reabilitacijai produktų, tokių kaip: ėjimas lazdelės, ramentai, vaikštynės, vežimėliai, kėdės pakėlimo, komodos, iškėlė klozeto, dušo Kėdė, vonios saugos juosta, lovos padėti tvarkyti, ortopedinė pagalvė, Poteris įrankis, sodo įrankis ir pan.


IMG_2225.JPG


Kaip profesionalūs namų priežiūros produktų tiekėja – vaikščioti vytelių, ramentai, vaikštynės, vežimėliai, kėdės pakėlimo, komodos, iškėlė klozeto, dušo kėdė, vonios saugos juosta, lovos padėti tvarkyti, ortopedinė pagalvė, Ryčeris įrankis, sodo įrankis ir kitų produktų , IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO LIMITED yra tikslas sukurti patogiausią švelnus laimingo gyvenimo klientų visame pasaulyje!


3113464728_1044786415.jpg


IMPERIAL CROWN pramonės Co, tik produktai apima:


1, vaikščioti vytelių

2, ramentai

3, vaikštynės

4, vežimėliai

5, lift kėdės

6, komodos

7, iškėlė klozeto

8, dušo kėdė

9, saugos juostas

10, lovos padėti rankena

11, ortopedinė pagalvė

12, pasiekti įrankis

13, sodo įrankis

14, laisvalaikio prekėsMes tiekiame reabilitacijos produktus plačiam kompanijų visame pasaulyje, pradedant nuo didelių tarptautinių organizacijų mažoms įmonėms.


Visada manome, kad visos įmonės sėkmė tiesiogiai susijusi su produktų, mes siūlome kokybę. Todėl mūsų gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, kaip nustatyta ISO 9001, SGS, CE, FDA gairės ir mūsų griežtą kokybės kontrolės sistemą.


walker

walker


Mūsų pardavimo rinka yra:


Pietų Azijos 5 %

Pietų Europa10 %

Šiaurės Europoje 10 proc.

Centrinė Amerika7 %

Vakarų Europoje 10 proc.

Rytų Azija5 %

Vidurio Rytai8 %

Okeanija5 %

Afrika5 %

Pietryčių Azijoje8 %

Rytų Europoje10 %

Pietų Amerika7 %

Šiaurės Amerika10 %


shower chair

shower chair with handle

shower chair with handle


Be mūsų esamų formuoti produktai, IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO LIMITED taip pat gali gaminti produktus, pagal brėžinius ar pavyzdžius iš mūsų klientų. Mes kontroliuoti produkto kokybę, kritiškai, kiekviename žingsnyje gaminant užsakymą dalių iki galutinių produktų. Siūlome techninę pagalbą, kuri yra antra, nė.


Galiausiai, mes nuoširdžiai Sveikiname pirkliai į visame pasaulyje ateiti aptarti bendradarbiavimo!